Leer netwerken op jouw manier

Leerdoelen

  • Ga aan de slag met een netwerkplan
  • Oefenen met netwerkgesprekken
  • Ervaar het belang van netwerken
  • Ontdek je onderscheidend vermogen

Partnerworkshop Bibliotheek Delft en JobOn

In 5 stappen gaan we samen aan de slag om te kijken hoe je netwerken ook voor jou kunt laten werken. We gaan elkaar leren kennen, een netwerkplan maken, je onderscheidend vermogen ontdekken, het belang van netwerken doorgronden en tot slot oefenen met netwerkgesprekken.

Doe je mee?

We gaan onszelf uitdagen om ons zo comfortabel mogelijk te voelen tijdens het netwerken. Ben jij erbij?

Wie organiseert dit event?

eventmanager

Petra van der Vlugt

Ik ben een sociaal, ondernemend en enthousiasmerend persoon. Ik werk het liefst met en voor mensen. Mijn kracht ligt in het leggen en onderhouden van persoonlijke contacten. Ik kan me goed verplaatsen in de ander, help en luister graag en ga op zoek te gaan naar de juiste (creatieve) oplossing. Ik ben een echte doener en organisatorisch ben ik sterk.

Kijk tegen welke overtuigingen jij aanloopt en ga daarmee aan de slag. Door ze om te buigen voor positieve overtuigingen zal jij datgene kunnen gaan doen wat je zo graag wilt.

- Eventmanager: Rachel