Communicatiestage Utrecht (m/v)

Ben jij op zoek naar een zeer afwisselende communicatie stage in Utrecht? Wil je onze social media accounts met ruim 25.000 volgers beheren? En wil jij ook nog een belangrijke maatschappelijke bijdrage leveren? Lees snel verder!

Communicatie stage (Utrecht, m/v)

JobOn werkt vanuit Utrecht met een compact kernteam waar jij onderdeel van wordt. Tijdens deze praktische stage maak je actief deel uit van ons team en help je bij het zo efficiënt mogelijk inzetten van onder andere onze social mediakanalen, waarbij jouw creatieve blik zeer gewaardeerd wordt. Het snelle schakelen, verantwoordelijkheid en zelfstandigheid in deze stage dragen bij aan jouw persoonlijke ontwikkeling. Ook eigen initiatieven worden aangemoedigd. Wij zijn op zoek naar een stagiair die ons op het gebied van communicatie komt versterken!

Wat voor werkzaamheden kun je zoal verwachten?

 • (door) ontwikkelen en onderhouden social media kanalen;
 • content maken, van interview tot blog, van fotoserie tot video;
 • bewerken van teksten voor nieuwsbrieven;
 • redactionele werkzaamheden; redigeren blogs en interviews uitwerken;
 • persberichten schrijven voor landelijke en lokale media;
 • onderdeel van de crew tijdens landelijke evenementen;
 • uiteraard heb je ook tijd over voor een opdracht/onderzoek vanuit je opleiding.


Jouw talenten?

 • We zoeken een ondernemende stagiair(e) met een sociale persoonlijkheid;
 • Je bent een 3e of 4e jaars mbo/hbo student (bijvoorbeeld richting Marketing, Media & design, Communicatie, Commerciële economie of vergelijkbaar);
 • Je hebt aantoonbare passie voor social media; jij weet alles van de nieuwe trends en ontwikkelingen op dit gebied!;
 • Je hebt frisse ideeën en inzichten, er is genoeg ruimte voor eigen inbreng;
 • Je bent communicatief sterk, omdat jij content schrijft en redigeert heb je een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal;
 • Ben jij meer van video dan tekst? Samen kunnen we je stage vormgeven waarin jij je wilt (door) ontwikkelen
 • Je legt makkelijk contact en je vindt het prettig om in teamverband aan projecten te werken.

Wie zijn wij?
JobOn is de landelijke community voor werkzoekenden met wekelijks tientallen sollicitatietrainingen en netwerkbijeenkomsten. We hebben een kernteam van 4 personen en een groep van 75 vrijwilligers met wie we jaarlijks 800 events organiseren voor onze community van 10.000 baanzoekers. Bij ons staat netwerken, kennis en ervaring delen centraal. Deze kennis en ervaring delen wij dan ook graag met jou als stagiair!

Waar?
JobOn is gevestigd in Utrecht. Je ontvangt geen reiskostenvergoeding.

Stagevergoeding?
Je ontvangt een vergoeding van € 350,- per maand.

Periode?
Het gaat om de stageperiode van sept 2020 t/m feb 2021, in overleg kan de definitieve periode worden vastgesteld.

Interesse?
Wil je ons team versterken? Mail dan zo snel mogelijk je cv en motivatie naar inge@jobon.nl. Cv’s worden op volgorde van binnenkomst behandeld.